İş ortağımız olmak ister misiniz? Bizimle İletişime Geçin

Hakkımızda

Yenidoğanlar hayata her zaman şanslı ve sağlıklı başlamıyorlar. NOVOS olarak hassas yenidoğanları konforlu ve güvenilir bir şekilde sağlığına kavuşturmak için yenidoğan yoğun bakım ürünleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

NOVOS ürünlerini tasarlarken ve geliştirirken daima yenidoğanların ve klinisyenlerin ihtiyaçlarını ön planda tutuyoruz. Güvenlikten ödün vermeden, uluslararası kalite standartlarına uygun, en kısa sürede, en etkin tedaviyi sağlayacak, ekonomik çözümlere klinisyenlerle birlikte karar veriyoruz.

Dünya’nın beş farklı kıtasında NOVOS ürünleriyle sağlığına kavuşan bebekler yeni tasarımlarımız için bize ilham veriyor.

Vizyonumuz

Yenidoğan yoğun bakımda uluslararası değer yaratan marka olmak.

Misyonumuz

Yenidoğan yoğun bakım çalışanları için kaliteli ve güvenli ürün tasarımı ve imalatı yapmak, çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kurum yaratmak.

Ekibimiz

Gücümüzü ve enerjimizi; biyomedikal tecrübemiz, teknik yeterliliğimiz, işimize olan saygımız ve bitmeyen heyecanımızdan alıyoruz. Mükemmel ürünler ve hizmetler üretmek için insan kaynağına, teknolojik altyapıya ve eğitime sürekli yatırım yapıyoruz. Klinisyenlerle işbirliği içinde çalışıyor, onların tecrübelerinden ve beklentilerinden ilham alıyoruz. Ürünlerimizin etkinliğini klinik çalışmalarla destekliyoruz.

×