İş ortağımız olmak ister misiniz? Bizimle İletişime Geçin

Infant-Warmer-Icon

Isıtma Tedavisi

Isıtma sistemlerimiz; opsiyonel modüllerle donatılmış, güvenilir, kolay kullanılabilir ve hastalara eksiksiz müdahale imkanı veren bakım ortamları sunar.
Jaundice-Treatment-Icon-

Sarılık Tedavisi

Sarılık tedavisini en etkili ve en güvenli şekilde yapabilmeniz için dünyadaki en geniş fototerapi ürün portföyünü sunuyoruz.
Infant-Resuscitation-Icon-

Yeniden Canlandırma

Yenidoğanın hassas ciğerlerinin kolay, güvenli ve kontrollü resüsitasyonu için T-Parçalı canlandırıcıyı sunuyoruz.

Hayata güzel ve sağlıklı bir başlangıç

Çeyrek asırlık tecrübemizi, en değerlilerimiz olan yeni doğan bebeklerin hayata sağlıklı ve güzel bir başlangıç yapmaları için kullanıyoruz. Bilgi birikimimizin avantajlarını kullanırken, yenilikçi teknolojileri de ürünlerimize uyarlayarak sağlık profesyonellerinin ve bebeklerin tedavisini kolaylaştırıyoruz.

Özel Ürünler

Yenidoğan Yoğun Bakım Cihazları

Yenidoğan yoğun bakım ünitelerini desteklemek için çeşitli çözümler sunuyoruz.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Tüm ürünlerimize göz atın.

Yolumuzu Aydınlatan Değerlerimiz

İnsanı, teknolojiyi ve çevreyi içeren bütünsel bir perspektife sahibiz. Şirketimizi uzun vadeli bir bakış açısıyla yönetir ve yaşam için değer yaratmaya çalışırız.
Bilimin ışığında ilerlediğimiz yolumuzda tüm bilgilerimizi insanlıkla paylaşıyoruz. Bilimi iyilik için kullanıyor ve daha fazlasını keşfetmeye çalışıyoruz.
Değerlerimiz tutkularımızdır. Tutkularımızı sürdürülebilir kılan, dünyanın herhangi bir yerindeki bir yenidoğanın, hayata iyi bir başlangıç şansına sahip olması gerekliliğidir.
12

Optimum çözümler sunarak ortaklarımızın işlerini büyütmelerine destek oluyoruz.

65

65 ülkedeki dünya çapındaki ağımız, yenidoğanlara kritik yaşam dönemlerinde sağlıklı bir başlangıç sağlıyor.

5

5 kıtadaki distribütör ağımız sayesinde binlerce son kullanıcıya ve hastaya yardımcı oluyoruz.

Haberler ve Makaleler

Uzun süredir hastanemizde KI 1000 yenidoğan kuvözü kullanıyoruz. 1. ve 2. seviye yenidoğan bakımı için uygun bir cihaz. Isı ve nem açısında herhangi bir problem yaşamadık. Harici mönitör eklenirse bizim için daha faydalı olacak.

Hastanemizde Novos cihazlarını kullanıyoruz, ergonomik tasarımları sayesinde kolayca istediğimiz yere taşıyabiliyoruz. Isıtma ve nemlendirme özelliklerinden çok memnunuz.

Genel olarak, Novos cihazlarının kullanımı çok kolay, Novos mühendisleri bizim için her detayı düşünmüş ve geliştirmiş. Hızlı teknik servisleri için ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.

Novos firması ile 2016 yılından günümüze iş birliği içerisindeyiz. 37 adet Bililed Maxi, Kangaroo KI 1000 Infant Incubator, Kangaroo KR 1000 Infant warmer teslimatını anlaşılan şartlar doğrultusunda zamanında ve eksiksiz teslim aldık. Ürün kalitesinden, satış servisi ve satış sonrası verilen hizmetlerden, ve zamanında teslimattan gayet memnunuz.

Fransa’nın önde gelen medikal şirketlerinden biriyiz. 2017 yılından bu yana Novos ürünlerinin satışını ve pazarlamasını yapmaktayız. Pazarlama desteği, ürün kalitesi ve hızlı teslimat süresi açısından memnunuz.

Bilisphere 360’tan oldukça memnunuz. Sarılık tedavisindeki en etkili cihaz.

Hastanemizde uzun süredir kullandığımız kullanımı kolay ve çalışma performansı yüksek KI 1000 yenidoğan kuvözünden memnun olduğumuzu belirtmek isteriz. Ergonomik tasarımı kullanım kolaylığı ve servo nemlendirme özelliği verimlilik sağlıyor. Ayrıca iç kısmı çok geniş ve temizlemesi kolay.

5 adet Bililed Maxi+ siparişimizi zamanında eksiksiz teslim aldık. Ürünün kalitesinden, performansından, verilen teknik servis hizmetinden, hızlı teslimat ve uygun fiyattan çok memnunuz.

21 adet Kangaroo KI 1000 yenidoğan kuvözünü belirlenen tarihte başarıyla teslimatını yaptık. Novos ürünleri ve hizmetinden, ürünlerin kalite ve performansından, yüksek kalite teknik özelliklerinden, ürünlerin kendine has güvenlik özelliklerinden, pazarlama desteğinden, mükemmel satış sonrası hizmetinden, makul fiyatları ve hızlı teslimat imkanlarından son derece memnun kaldık.

×